اپلیکیشن همستر، گروه تجاری و اقتصادی همستر – Commercial and economic group of Hamster

سرمایه گذاری زود بازده

با مشاوران تبلیغاتی همستر همراه شوید تا بهتر بدرخشید

با تبلیغات موفقیت را لمس کنید

$2,000,000,000

این حق شما است

روش های نوین تبلیغات در کنار هنر گرافیست ها و متخصصان رایانه و اینترنت

بخش اصلی

روش های تبلیغ و بازدهی آن

همگام با مشاوران تبلیغاتی همستر، روشهای نوین تبلیغات را بیاموزید و از آن برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید.

گروهی از بهترین مشاوران تبلیغاتی در ایران برای به ثمر رسیدن خواسته های تجاری شما اینجا هستند که بهترین راه ها را به شما پیشنهاد می دهند.

بخش های مهم تبلیغات در همستر

80 % تخفیف ویژه تا پایان بهمن 1402

تبلیغات عمومی

یک بنر تبلیغاتی در بخش تخصصی و صنفی شما با استاندارد طراحی و رنگ بندی گرافیکی کادر (هر صنف یک کادر تخصصی) و نیز ارتباط با آدرس و تلفن های شما را دارا می باشد.

تبلیغات برنزی

یک بنر تبلیغاتی در قالب یک ساختار متنی زیبا برای توضیحات و نیز ارتباط با صفحه آدرس و تلفن های شما که در آن شبکه های اجتماعی، آدرس وب سایت و دیگر خدمات شما نمایش داده شده است.

تبلیغات نقره ای

دو بنر تبلیغاتی در قالب یک ساختار متنی زیبا برای توضیحات و نیز ارتباط با صفحه آدرس و تلفن های شما که در آن شبکه های اجتماعی، آدرس وب سایت و دیگر خدمات شما نمایش داده شده است. سایز آن در صفحه موبایل 900*300 پیکسل است. به تنهایی می درخشد و کنار هیچ تبلیغی نیست.

تبلیغات طلایی

4 بنر تبلیغاتی در قالب یک ساختار طراحی وب و متنی اختصاصی زیبا برای توضیحات و نیز ارتباط با صفحه آدرس و تلفن های شما که در آن شبکه های اجتماعی، آدرس وب سایت و دیگر خدمات شما نمایش داده شده است. البته در صفحه اختصاصی خود کنار آدرس و تلفن ها و شبکه های اجتماعی نیز تعداد 8 بنر دیگر را می توانید ببینید. همچنین بخش توضیحات تکمیلی محصولات و خدمات شما یک بخش مهم در این صفحه را به خود اختصاص می دهد. (توضیحات تا 2000 کلمه) ضمنا دکمه ارتباط مستقیم با وب سایت شما هم وجود دارد. در این صفحه دو عدد مدیای تصویری برای شما قرار می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تماس بگیرید

اسپانسرینگ

مهمترین جایگاه اختصاصی برای شما که بهترین هستید

اسپانسر طلایی

به مجموعه ای گفته می شود که اسپانسر کل صفحات و تمام بخش های همستر خواهد بود

لوگو و اطلاعات اسپانسر همه جا قابل دیدن و قابل اتصال به وب سایت او خواهد بود.

اسپانسر صنفی

تمامی اصناف دارای یک گستردگی شغلی هستند که در اکثر مواقع از چند زیر شاخه تشکیل شده اند. در این قسمت، اسپانسر صنفی دارای تبلیغات داخل تمام بخش های زیرمجموعه آن صنف می باشد.

لوگو و اطلاعات اسپانسر صنفی در کنار اسپانسر طلایی در تمام صنف خود، قابل دیدن است و دارای اتصال به وب سایت او خواهد بود.

اسپانسر بخش تخصصی

هر بخش تخصصی یک گروه از فعالیت های هم رشته و هم رسته است که برای دیده شدن بهتر اسپانسر تخصصی، در تمام صفحات مربوط به هر بخش، لوگو و مشخصات اتصال به وب سایت این اسپانسر در کنار اسپانسر صنفی و اسپانسر طلایی قرار می گیرد.

اسپانسر مسابقات

همستر در هر ماه یک مسابقه سطح متوسط و در هر فصل یک مسابقه سطح خوب و پایان سال یک مسابقه سطح عالی برگزار می کند.

هزینه برگزاری این مسابقات و جوایز آن برای نفرات برتر، بر عهده ایشان است و در مقابل یک هزینه شارژ لوگوی مسابقات همستر را طبق تعرفه پرداخت می کند که به صورت سالیانه تعریف شده است.

احمد اخوان عطار

من به عنوان مدیر هلدینگ و سرمایه گذار اصلی مجموعه های تخصصی "منشور سلامت مهر" پیشنهاد میکنم تجربه موفق اینجانب را در خصوص تبلیغات و سرمایه گزاری در بخش تبلیغات را کنار تیم تخصصی همستر تجربه کنید.