اپلیکیشن همستر، گروه تجاری و اقتصادی همستر – Commercial and economic group of Hamster

تبلیغات و بازاریابی پیامکی

افزایش رقابت بین کسب و کارها و مشاغل مختلف باعث شده تا اهمیت تبلیغات بیش از پیش احساس گردد. هزینه های تبلیغات نیز مانند سایر هزینه ها همراه با تورم افزایش می یابند و همین موضوع سبب شده تا بودجه ای که شرکت ها و یا فروشگاه ها سابقاً برای تبلیغات در نظر می گرفتند، امروزه کافی به نظر نرسد. در نتیجه وجود یک روش تبلیغاتی ارزان و مقرون به صرفه برای کسب و کارها می تواند برگ برنده ای در بازار رقابت به شمار بیاید.

یکی از روش های تبلیغاتی که در عین ارزان و مقرون به صرفه بودن دارای تأثیرگذاری بسیار مناسبی نیز می باشد، ارسال پیامک تبلیغاتی است.

همین موضوع باعث شده تا این روزها مشاغل زیادی برای تبلیغات خود از سامانه پیامکی استفاده کنند. تبلیغات با استفاده از اس ام اس که تحت عنوان بازاریابی پیامکی شناخته می شود،

ارسال انبوه پیامک در راستای اهداف بازاریابی با استفاده از پیامک متنی و یا پیام صوتی است. این پیام ها بیشتر به منظور برقراری ارتباط با مشتریان، ارسال پیشنهادات، ارسال اخبار جدید و یادآوری زمان های حساس به به مخاطبان کسب و کارها و تجارت ها است.
استفاده از سامانه پیامکی نیاز به دانش و مهارت فنی خاصی برای تبلیغات ندارد. اما این موضوع تنها در بحث کاربری محیط پنل صدق می کند. به طور کلی هر تبلیغاتی برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب نیاز به شناخت مخاطب و تجربه دارد و ارسال پیامک تبلیغاتی نیز از این مورد مستثنی نیست.

به همین دلیل در ادامه پس از مرور مزایا و امکانات سامانه پیامکی، بهترین روش های استفاده از پنل اس ام اس برای افزایش بازدهی تبلیغات را مورد بررسی قرار می دهیم.

سامانه پیامکی چیست؟
سامانه پیامک یک ابزار آنلاین تبلیغات است که در آن امکانات مختلف برای دریافت و ارسال پیامک تبلیغاتی مهیا گردیده تا کاربران بتوانند از طریق این امکانات با مخاطبان خود در ارتباط باشند. برای استقاده از این امکانات ابتدا باید در سامانه ثبت نام کنید. این ثبت نام به صورت رایگان بوده و نیازی به پرداخت هیچ هزینه ی اولیه ای ندارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید