اپلیکیشن همستر، گروه تجاری و اقتصادی همستر – Commercial and economic group of Hamster

درباره ما

خرید های آسان و با کیفیت

یکی از مهمترین دغدغه های مردم در خرید های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین، کیفیت، قیمت و پشتیبانی محصول است.

در اپلیکیشن “همستر” همه نیازهای گفته شده زمان عقد قرارداد با مجموعه های فروشگاهی مدنظر قرار گرفته و بهترین ها را برای شما به این اپلیکیشن وصل کرده است.

شما میتوانید با نصب اپلیکیشن “همستر” برای خود و دوستان خود، از فروشگاه های همیشه تخفیف ما بهره ببرید.

162 درجه، NLS، ابری کوتور، دکتر رز، منشور سلامت مهر، گروه تبلیغاتی اندیشه سبز، گروه مشاوران حقوقی مهر و بسیاری موسسات دیگر نظیر آموزش های آنلاین و آفلاین کلیک یک، بهره ببرید.

شماره تلفن : 86129597 - 86129263 - 021
فروشگاه ها و خدمات

“همستر” فقط یک اپلیکیشن نیست. تیم تخصصی “همستر” بر این باورند که سرگرمی، موسیقی، آموزش، خرید از فروشگاه ها، آشنایی با محصولات خاص و اکسسوری ها، مطالعه مقالات کاربردی، ارتباط با روانشناسان و بسیاری خدمات دیگر، همه و همه نقش مهمی در آرامش برای زندگی امروزی دارد.

از این رو آنچه شما برای آرامش و آسایش نیاز دارید را فراهم ساخته ایم و میتوانید ما را به دوستان خود معرفی نمایید.

خدمات ما برای ایرانیان همیشه تخفیف دارد و نیز فروشگاه های مختلف “همستر” همیشه تخفیف هستند. از خرید های خود لذت ببرید.

میزان مهارت ما در فروش

فروش باید جذاب، جدید، مقرون به صرفه، راحت و همراه با پشتیبانی باشد.

یک محصول خوب وقتی میتواند مقرون به صرفه باشد که، از تولید به مصرف یا در واردات مستقیم و بدون واسطه قرار بگیرد. پس ما همه شرایط خرید خوب برای شما را میدانیم و فراهم کرده ایم.

محصولات اصلی و اوریجینال با کیفیت بالا و قابل رقابت در بازار را تقدیم می کنیم.

فروشگاه 162 درجه
پوشاک و اکسسوری
فروشگاه طبیعت گردی
NLS
مزون ابری کوتور
لباس زنانه
مراکز درمانی منشور مهر
کلینیک روانشناسی

معرفی برخی از مدیران ما

اهداف آنها چیست ؟

فروش هدف ما نیست، بهترین بودن و بهترین ماندن برند 162 درجه برای ما در اولویت است. مشتری شریک ماست. پس به او احترام زیادی می گذاریم. کنار ما بمانید تا با هم رشد کنیم و از خرید خود لذت ببرید. خاص بودن برازنده شماست.

محمد طلایی

تولیدات با کیفیت در محصولات طبیعت گردی NLS برای ما یک تجارت ساده نیست. آنقدر آن را با کیفیت و استاندارد جهانی می سازیم که مثل همیشه در صادرات آن موفق باشیم. طبیعت را زنده نگه دارید تا نسل های بعدی هم لذت ببرند.

مهرسا یوسفی

تبلیغاتی با روش های دیجیتال مارکتینگ، برای ما یک جایگاه ویژه دارد و تبلیغات به روش معرفی نفر به نفر در اولویت است. محصولات اسباب بازی های دکتر رز همیشه با بهترین کیفیت و استانداردها ساخته می شود و به قیمت آن نیز توجه ویژه داریم.

مهدی تقوایی

خدمات درمانی و ارائه خدمات برای هایپر کلینیک درمانی مهر فقط یک رسالت و وظیفه نیست. ما و همکارانمان در 26 بخش درمانی متنوع عاشقانه ایستاده ایم و کنار شما هستیم.

سلامتی جسمی و روحی شما آرزوی قلبی ما است.

مهدی مقدم نژاد

مزون ابری کوتور، همیش هبرای سلبریتی ها و سلبریتی شدن مشتریان خود تلاش کرده و با دانش روز اروپا، سعی در تولید و طراحی بهترین پوشاک زنانه نموده ایم. بیش از 20 سال تجربه ما در طراحی و دوخت آسان به دست نیامده و اکنون همه این تجربیات تقدیم شما نازنینان.

مهرنوش رفیق

درباره ما بیشتر بدانید

اگر میخواهید درباره اپلیکیشن همستر بیشتر بدانید و یا تمایل دارید از فروشگاه های طرف قرارداد ما یا مجموعه های ارائه دهنده خدمات در این اپ باشید، کافی است با روابط عمومی موسسه، به شماره 09363008032 تماس حاصل نمایید.